OPEN Information Security Management Maturity Model 2.0 (OISM)

Bezpečnost, Bezpečnost ICT

Kurz "Open Information Security Management Maturity Model 2.0" poskytuje komplexní povědomí o zralosti řízení informační bezpečnosti. Zaměřuje se na aplikaci modelu zralosti, který organizacím umožňuje hodnotit a zlepšovat ochranu informací. Účastníci se seznámí s koncepty informační bezpečnosti a oblastmi hodnocení zralosti. Kurz je prezentován odborníky a zahrnuje diskuse, cvičení a reálné příklady. Určen pro profesionály v bezpečnosti a manažery.

TOTO ŠKOLENÍ VÁM POMŮŽE:

• Zvládnout konstrukci modelu bezpečnostní vyspělosti a schopností
  • Zajistit vznik katalogů bezpečnostních služeb s průvodními SLA
  • Přípravit funkční eskalační procesy a provozní procedury k bezpečnému výkonu služeb

KDO BY SE MĚL KURZU ZÚČASTNIT?

• Profesionálové v oblasti informační bezpečnosti
  • IT profesionálové (systémoví administrátoři, vývojáři, analytici
  • Ostatní zainteresované osoby (auditoři, projektoví manažeři, vedoucí pracovníci)
  • Chci si zvýšit kvalifikaci v rámci svého profesního rozvoje i pro oblast analýzy a řízení rizik a bezpečnosti (SCF, ISO27001.2.5, ISM3, …)

• Introduction and Key Concepts
  • O-ISM3 in Business Context
  • O-ISM3 Process Model
  • Outsourcing
  • Implementing O-ISM3
  • Index of Processess
  • Compatibility with other Standards and Frameworks
Účastníci kurzu by měli být vybaveni analytickými schopnostmi a strukturovaným logickým myšlením. Specializace na analýzu rizik, správu aktiv, analýzy obchodních dopadů či řízení kontinuity bude velmi vhod, ale není zásadní podmínkou.
40 000,00 Kč (48 400,00 Kč včetně 21% DPH)