Microsoft Dynamics 365 – Jak řeší servis v D365 zákazníci firmy ARTEX (ICTWS36)

Specializovaná školení, Webináře

Připojte se na webinář firmy ARTEX IS a nechte se inspirovat, jak řeší servis v Dynamics 365 jejich zákazníci. Konkrétně zjistíte, co Dynamics 365 přinesl společnosti SVMTech. Webinář bude tradičně probíhat poutavou a lehko srozumitelnou formou rozhovoru. Po krátké odmlce se na scéně objeví Team lead Martin Čejka a jeho hostem bude Radovan Zadražil, ředitel a majitel společnosti SVMTech s.r.o. Těšíme se na Vás!

Webinář je otevřený pro všechny ZDARMA!

Kdy?

Ve středu, 29. května 2024, od 14:00 do 14:45

Kde?

ONLINE (Pokyny k připojení obdržíte na základě registrace.)

Pro koho?

Webinář je určen každému, kdo se chce dozvědět s čím by mu mohl Dynamics 365 pomoci při řešení servisních činností, a to nejen teoreticky, ale i v reálné praxi.

Registrace:

Bezplatná registrace je otevřena všem do 28.5.2024. Neváhejte se zaregistrovat a získejte základní informace o vašem potenciálním parťákovi s umělou inteligencí od Microsoftu.

>>> Zaregistrujte se pomocí tohoto odkazu <<

POZOR! Tento webinář pořádáme ve spolupráci s naší partnerskou firmou ARTEX informační systémy, která je hlavním organizátorem této naší společné akce. Registrace je proto v tomto případě směrována na jejich přihlašovací formulář (tj. mimo standardní přihlašovací portál ICT Pro).

Z webináře bude pořízen záznam, na který vám rádi zašleme odkaz po jeho skončení. Máte-li o webinář zájem, ale termín vám nevyhovuje, prosíme I tak o registraci. Na vámi zaregistrovaný e-mail následně zašleme odkaz na záznam webináře.

• Úvod do problematiky, kterou řešila a řeší společnost SVMTech
  • Jak Dynamics 365 reálně pomohl a jaké jsou jeho výhody
  • Co doporučuje zákazník firmy ARTEX při výběru nového systému
  • Prostor pro dotazy
1 den (14:00hod. - 14:45hod.)
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)
Vzdělávací partner:
ARTEX informační systémy spol. s r.o.