MS Excel - zkratce Ctrl+Shift+Enter téměř odzvonilo (ICTWS13)

Specializovaná školení, Webináře

Donedávna bylo v Excelu možné pracovat s oblastmi buněk pouze prostřednictvím maticového zápisu. Nyní se již bez trojstisku Ctrl+Shift+Enter obejdeme.
Použití CSE vzorců se výrazně zjednodušilo a nové funkce vracející dynamické oblasti vás bezpochyby nadchnou.

Praktická cvičení jsou připravena a prezentována v české lokalizaci MS Excel v aktuální verzi Microsoft 365.

Registrace je otevřena do pondělí 24.5. 11:00. Den před webinářem budou přihlášeným rozeslány pozvánky s pokyny pro připojení.

Webinář proběhl v roce 2021, registrace byla ukončena

• Výpočty s oblastmi buněk a jejich vyhodnocení
  • Praktické použití maticových vzorců
  • Nové funkce vracející dynamické oblasti hodnot
1 den (13:00hod. - 14:00hod.)
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)

ATLAS consulting spol. s r.o., Veronika Š.
MS Excel - zkratce Ctrl+Shift+Enter téměř odzvonilo ( ICTWS13)
"Paní Kokojanová je zárukou kvality - ucelený, logicky poskládáný a perfektně připravený výklad a příklady"
TRUMPF Praha, spol. s r.o., Jan Č.
MS Excel - zkratce Ctrl+Shift+Enter téměř odzvonilo ( ICTWS13)
"Dobrý den. Školení mě nadchlo. Jak obsah, tak forma, kterou paní Radka Kokojanová školení vedla. Líbily se mi funkce i jejich aplikace a vysvětlení na praktických příkladech. Děkuji, s pozdravem Jan Černý"
ARBURG, spol. s r.o., Martina Š.
MS Excel - zkratce Ctrl+Shift+Enter téměř odzvonilo ( ICTWS13)
"Nečekala jsem, že bude 1 hodina tak užitečná. Děkuju lektorce za přípravu i dobré vedení."
Edwards s.r.o., Petr P.
MS Excel - zkratce Ctrl+Shift+Enter téměř odzvonilo ( ICTWS13)
"Odborná úroveň znalostí lektora, srozumitelnost a struktura výkladu = celková spokojenost se školením."
Ministerstvo práce a sociálních věcí, Eva P.
MS Excel - zkratce Ctrl+Shift+Enter téměř odzvonilo ( ICTWS13)
"Organizované webináře včetně tohoto hodnotím velice kladně, oceňuji také možnost následného opětovného spuštění na základě poskytnutého odkazu. Prezentace letorky hodnotím jako velice kvalitní. "
Milan Olšav, Milan O.
MS Excel - zkratce Ctrl+Shift+Enter téměř odzvonilo ( ICTWS13)