Jak zajistíte vyspělost, schopnosti a zvládání rizik v moderním podniku? (ICTWS33)

Specializovaná školení, Webináře

Umění kontroly a řízení komplexního zabezpečení aktiv podniku.

Základní seznámení s potřebnými dovednostmi a analytickými nástroji pro dokumentaci aktuálního modelu vyspělosti a schopností v oblasti rizik a bezpečnosti podniku. Vysvětlíme si kategorie obchodních a bezpečnostních hledisek provázaných na procesy a metriky v řízení informační / operační bezpečnosti.

Představíme praktické postupy umožňující strategický a bezpečný způsob plánování, vývoje, udržování a využití podnikové bezpečnostní architektury. To přináší benefity u dlouhodobých potřeb ve vedení podniků – business efektivita, agilita, digitální transformace, bezpečnost a řízení rizik.

Registrace:

Byla ukončena, tešíme se na Vás zase příště!

• Obchodní kontext pro řízení bezpečnosti informací
  • Procesní model řízení bezpečnosti informací
  • Vlastní implementace systému řízení bezpečnosti informací
  • Nastavení bezpečnostního programu
  • Legislativa, standardy, koncepty pro bezpečnostní dohled
  • Operační řízení bezpečnosti
    1. Návrh vzorů a šablon pro zabezpečení a aplikaci řízení rizik
  • Politikami řízená bezpečnostní architektura
1 den (10:00hod. - 11:00hod.)
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)
Jazyk:
Česky

LEKTOR

Luboš Fryc

Luboš Fryc poskytuje služby jako kouč a autorizovaný školitel podnikové a bezpečnostní architektury. Přednáší standardy TOGAF® EA, SABSA®, O-ESA™ a klade důraz na vysvětlení vzájemných vazeb s dalšími metodikami, jako jsou řízení rizik a bezpečnosti IRS, Open FAIR™, projektové a procesní řízení či ověřování kvality. Stranou nezůstávají ani jeho přístupy k vysvětlení adaptace refaktorované – agilní architektury O-AA™ ve spojení s efektivní business a digitální transformací DP BoK™. Seniorní praktické zkušenosti z implementací od klientů přináší jako vhodný doplněk pro jednotlivá školení. Aktivně se podílí na tvorbě a rozvoji standardů (Bodies of Knowledge) v rámci pracovních skupin a jednotlivých fór u The Open Group nebo SABSA Institute. Často se účastní jako speaker na workshopech a konferencích a též předává strategické, bezpečnostní a architekturní vědomosti studentům vysokých škol v rámci magisterských studijních programů. Několik posledních let spolupracuje ve veřejném sektoru s odpovídajícími agendami na standardech eGovernmentu ČR/SR a to u témat architektury a bezpečnosti.