GIMP - pro pokročilé (GIMP3)

Grafika, 2D Grafika

Kurz je vhodný pro ty, kteří chtějí prohloubit svoje znalosti GIMPu a procvičit si své dovednosti formou mnoha praktických příkladů.

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

• Pokročilé úpravy
    1. Vytváření cest pomocí vektorové grafiky, jejich editace, použití v kombinaci s výběrem a kreslením.
    2. Režimy prolnutí vrstev
    3. Práce s barevnými kanály a alfa kanálem
    4. Pokročilé práce s maskami
    5. Rozšiřování knihovny stop štětců o externí zdroje