Funkcionální programování v C# (CNETW2)

Microsoft, Programování

Kurz seznámí účastníky s moderním trendem v programování – funkcionálním přístupem. Kurz je především pro zkušené programátory, kteří si chtějí rozšířit své znalosti o nové programovací paradigma. Absolventi kurzu si osvojí veškeré techniky funkcionální programování dostupné v jazyce C# 10 a vyšším. Pro kurz je potřeba znalost jazyka C# na úrovní středně pokročilého školení.

Privátní školení a termíny na míru

Pro toto školení vzhledem k jeho specifičnosti v současné době nejsou vypisovány veřejné termíny. Primárně tento kurz realizujeme jako uzavřené firemní školení. V případě privátního kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním potřebám a cílům účastníků.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vstupů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.
Níže uvedená orientační cena na osobu je kalkulována v případě privátního školení pro 3-4 účastníky, a to při zachování standardní délky školení.

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
 • Obsah
  1. Úvod do funkcionálního programování
  2. Principy funkcionálního programování
  3. Funkcionální vs. OOP přístup
 • Funkcionální aspekty a prvky v moderním C#
  1. Pokročilé techniky LINQ
  2. Rekordy
  3. Vhodné použití vlastností
  4. Porovnávání vzorů
  5. Ukázky refaktorování kódu na funkcionální přístup
  6. Funkcionální knihovny pro C#
  7. Kam dál aneb C => F
Předpokládané znalosti:
Znalost jazyka C#
Časový rozvrh:
2 dny (9:00hod. - 17:00hod.)