Funkcionální programování v C# (CNETW2)

Microsoft, Programování

Kurz seznámí účastníky s moderním trendem v programování – funkcionálním přístupem. Kurz je především pro zkušené programátory, kteří si chtějí rozšířit své znalosti o nové programovací paradigma. Absolventi kurzu si osvojí veškeré techniky funkcionální programování dostupné v jazyce C# 10 a vyšším. Pro kurz je potřeba znalost jazyka C# na úrovní středně pokročilého školení.

Pro toto školení vzhledem k jeho specifičnosti v současné době nejsou vypisovány veřejné termíny. Primárně tento kurz realizujeme jako uzavřené firemní školení. V případě privátního kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním potřebám a cílům účastníků.

Níže uvedená orientační cena na osobu je kalkulována v případě privátního školení pro 3-4 účastníky, a to při zachování standardní délky školení.

• Obsah
    1. Úvod do funkcionálního programování