CompTIA Security+ (ComSec)

Specializovaná školení, CompTIA

Tento kurz je komplexní přípravou pro celosvětově uznávanou certifikační zkoušku CompTIA Security+, která je v současnosti mezinárodním standardem pro certifikaci IT v oblasti bezpečnosti. Jedná se o úvodní školení v oblasti správy bezpečnosti, v rámci kterého jsou probrána témata pokrývající oblasti bezpečnostnách hrozeb a řízení bezpečnosti, šifrování a dále síťové, aplikační, datové a provozovní bezpečnosti.
Každý posluchač ke kurzu obdrží autorizované CompTIA studijní materiály včetně voucheru opravňujícího absolvovat zdarma příslušnou certifikační zkoušku.

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

• Bezpečnostní hrozby a rizika
    6. Security Policies and Training
Znalost na úrovni certifikací CompTIA A+ a CompTIA Network+
CompTIA Network+ (ComNet)
5 dní (9:00hod. - 17:00hod.)