CompTIA Network+ (ComNet)

Specializovaná školení, CompTIA

Toto školení je komplexní přípravou pro celosvětově uznávanou certifikační zkoušku CompTIA Network+, která je v současnosti mezinárodním standardem jako platformě nezávislá certifikace v oblasti datových sítí. V rámci kurzu se seznámíte s tématy pokrývajícími oblasti adresování, směrování, síťových a aplikačních protokolů, dále bezpečností, správou a monitorováním sítí.
Každý posluchač ke kurzu obdrží autorizované CompTIA studijní materiály včetně voucheru opravňujícího absolvovat zdarma příslušnou certifikační zkoušku.

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

• Síťové prvky
    3. Deploying Virtual Networks
    4. Monitoring and Management Tools
    5. Network Troubleshooting
Základního orientace v síťových technologiích a protokolech
CompTIA A+ (ComA)
Doporučený následný kurz:
CompTIA Security+ (ComSec)
5 dní (9:00hod. - 17:00hod.)