Check Point Security Engineering (CHP2)

Bezpečnost, Check Point

Check Point Security Engineering je pokročilé 3denní školení, ve kterém se posluchači naučí, jak efektivně nasazovat, modifikovat a řešit potíže Check Point Security systemů. Podrobněji se seznámí s jednotlivými procesy firewallu a Stateful Inspection.
Tato školení jsou pořádáná ve spolupráci s naším zahraničním partnerem Compendium Education Center a jsou zahraničními lektory vedena v anglickém jazyce.

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

• Security Engineering
  • Upgrading
  • Advanced Firewall
  • Clustering and Acceleration
  • Advanced User Management
  • Advanced IPsec VPN and Check Point Capsule
  • Threat Prevention
  • Intrusion Prevention System
  • Auditing and Reporting
Znalosti administrace Check Point na úrovni certifikace CCSA.
Check Point Security Administration (CHP1)
30 000,00 Kč (36 300,00 Kč včetně 21% DPH)