C++ – Paralelní programování (CPP4)

Programování, C, C++

Ovládáte jazyk C++ a rádi byste se pustili do paralelního programování? Programovací jazyk C++ poskytuje silné nástroje pro tvorbu vícevláknových aplikací a sdílených datových struktur. Přihlaste se na praktický workshop, ve kterém se dozvíte o práci s datovými strukturami, pamětí a paralelním kódem. Naučte se psát korektní a efektivní kód v prostředí paralelních aplikací.

Specifičnost tohoto školení a nízký zájem jednotlivců neumožňuje pro tento kurz vypisovat veřejné termíny. Tento kurz nabízíme pouze jako uzavřené privátní školení. Obsah, délka a termíny kurzů budou vytvořeny podle vašich specifických potřeb.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vašich požadavků a cílů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.

• Tvorba paralelních programů
    1. Moderní C++ (C++17, C++20)
    2. Standardní knihovna
    2. Fronty bez zamykání
    3. Spojové seznamy
Znalost jazyka C++.
C++ – Pokročilé programování (CPP2)

ERA a.s., Libor M.
C++ – Paralelní programování ( CPP4)
"Kurz splnil má očekávání. Srozumitelný a jasný výklad probírané problematiky s odkazem na praxi."
ERA a.s., Vladimír N.
C++ – Paralelní programování ( CPP4)
"Vzhledem k obtížnosti a šíři tématu se lektor velice profesionálně orientoval, srovnání s jinými programovacími jazyky."