BRIDGE Academy - vzdělávací metody pro děti v prostředí Minecraftu (ICTWS11)

Specializovaná školení, Webináře

Těší nás, že využíváte našich vzdělávacích služeb pro svůj osobní a profesní rozvoj. Tentokrát bychom však rádi pozornost upřeli směrem k našim ratolestem a pomohli jim osvojit si klíčové dovednosti 21.století a to zábavnou formou vzdělávání v prostředí Minecraftu, který je dnes velmi blízký řadě dětí. Kroužek Virtuální programování v Minecraftu je pořádán našimi partnery z BRIDGE Academy, kteří se této oblasti dlouhodobě věnují formou výuky na základních školách. Od roku 2020 nově nabízejí kroužek Virtuální programování v Minecraftu, který jsme sami nedávno vyzkoušeli na vlastních dětech a díky pozitivním zkušenostem se rozhodli dále podpořit jejich aktivity formou tohoto webináře.

Na kroužku Virtuální programování v Minecraftu si vaše děti užijí spoustu zábavy a přitom se mnohému naučí. Kompletně se vyřádí jejich fantazie při řešení kreativních projektů (Smart Cities, Smart Farming, Future Factory), vybudují si základy informatického myšlení, programování a práce v týmu. Přesvědčte se sami na tomto webináři, že Minecraft není jen jednou z mnoha počítačových her a přidejte se k nám!

Webinář proběhl v roce 2021, registrace byla ukončena

• Vize BRIDGE Academy pro technické vzdělání - "od Minecraftu až po programování umělé inteligence (AI), internetu věcí (IoT) nebo práci s vodíkovými technologiemi" (5 minut)
  • Informace o kroužku (25 minut)
    1. Formát kroužků - jak kroužky fungují, na co se v tomto pololetí zaměřujeme, co se děti naučí
    2. Představení Minecraftu, command blocků a základů programování
    3. Ukázka realizovaných projektů - představení co děti budou umět po absolvování kurzu
  • Otázky a odpovědi - (10 minut)
1 den (17:20hod. - 18:00hod.)
,00 Kč ( ,00 Kč včetně 21% DPH)