Automatizované testování v prostředí .NET (CNETW1)

Microsoft, Programování

Kurz je určen pro zkušené programátory, kteří ještě nemají zkušenosti psaní automatizovaných testů, pro testery, kteří si chtějí ulevit od manuálního testování. V kurzu jsou představeny tři hlavní testovací frameworky platformy .NET, principy automatizovaného testování kódy, problémy technické i filozofické. Absolventi kurzu by měli být schopni psát jednoduché, čitelné a udržitelné testy. Pro plné zhodnocení informací z kurzu je potřeba znalost jazyka C# na úrovní středně pokročilého školení.

Pro toto školení vzhledem k jeho specifičnosti v současné době nejsou vypisovány veřejné termíny. Primárně tento kurz realizujeme jako uzavřené firemní školení. V případě privátního kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním potřebám a cílům účastníků.

Níže uvedená orientační cena na osobu je kalkulována v případě privátního školení pro 3-4 účastníky, a to při zachování standardní délky školení.

• Úvod do testování
    1. Proč a jak?