Automatizované testování v prostředí .NET (CNETW1)

Microsoft, Programování

Kurz je určen pro zkušené programátory, kteří ještě nemají zkušenosti psaní automatizovaných testů, pro testery, kteří si chtějí ulevit od manuálního testování. V kurzu jsou představeny tři hlavní testovací frameworky platformy .NET, principy automatizovaného testování kódy, problémy technické i filozofické. Absolventi kurzu by měli být schopni psát jednoduché, čitelné a udržitelné testy. Pro plné zhodnocení informací z kurzu je potřeba znalost jazyka C# na úrovní středně pokročilého školení.

Privátní školení a termíny na míru

Pro toto školení vzhledem k jeho specifičnosti v současné době nejsou vypisovány veřejné termíny. Primárně tento kurz realizujeme jako uzavřené firemní školení. V případě privátního kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním potřebám a cílům účastníků.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vstupů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.
Níže uvedená orientační cena na osobu je kalkulována v případě privátního školení pro 3-4 účastníky, a to při zachování standardní délky školení.

Lokalita, termín kurzu

Kontaktujte nás

Virtuálně se můžete přidat i ke školením ve výše nabízených lokalitách. Do poznámky v objednávce prosím uveďte „Připojím se virtuálně“

Náplň kurzu:

Skrýt detaily
 • Úvod do testování
  1. Proč a jak?
  2. Druhy testů
  3. Testovací pyramida
 • Jednotkové testování – unit testy
  1. MSTest V2
  2. NUnit
  3. XUnit
  4. Fluent Asserts
 • Pokročilé techniky
  1. Integrační testy
  2. Izolace
  3. Mockování
Předpokládané znalosti:
Znalost jazyka C#
Časový rozvrh:
2 dny (9:00hod. - 17:00hod.)