Apache Wicket (WCK1)

Programování, Java, Spring

Cílem kurzu je seznámit Java vývojáře s komponentně orientovaným webovým frameworkem Apache Wicket. Během kurzu se nejen naučíte snadno vytvářet nové aplikace v Apache Wicket, ale osvojíte si i postupy a techniky, které jsou klíčové pro jejich efektivní a dlouhodobou udržitelnost.

Pro toto školení vzhledem k jeho specifičnosti v současné době nejsou vypisovány veřejné termíny. Primárně tento kurz realizujeme jako uzavřené firemní školení. V případě privátního kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním potřebám a cílům účastníků.

Níže uvedená orientační cena na osobu je kalkulována v případě privátního školení pro 3-4 účastníky, a to při zachování standardní délky školení.

• Úvod do Apache Wicket
    2. Spring
    3. JQuery-UI
    4. Bootstrap