Mobile Device Management - SureMDM (MDM3)

Specializovaná školení, Mobile Device Management

SureMDM je UEM (Unified Endpoint Management) systém pro správu celé škály operačních systémů a zařízení, včetně Android, Windows, iOS, ChromeOS, Linux, VR a IOT. SureMDM umožňuje vzdálenou instalaci aplikací, zabezpečení a sledování zařízení a řešení problémů z centrální webové konzole. Systém používají společnosti nejrůznějších velikostí ve více než 115 zemích světa.

SureMDM nabízí výkonnou sadou funkcí včetně Remote Control pro vzdálené ovládání zařízení a přístup k souborům, SureLock pro uzamčení firemních zařízení, SureFox pro zabezpečený přístup k webovým aplikacím a SureVideo pro řízené přehrávání videí a fotografií v kioskovém režimu.

Součástí kurzu budou také praktická cvičení obsahující enrollment zařízení s Android OS do správy SureMDM a praktické ukázky veškeré probírané problematiky.

TOTO ŠKOLENÍ VÁM POMŮŽE:

• Seznámit se základy správy mobilních zařízení, zejména s Android OS
  • Poznat ovládání webové konzole cloudového systému SureMDM
  • Vyzkoušet si enrollment a správu vlastních zařízení pomocí SureMDM

KDO BY SE MĚL KURZU ZÚČASTNIT?

• Administrátoři a operátoři helpdesku, kteří chtějí vzdáleně spravovat mobilní zařízení (zejména s Android OS)

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

• SureMDM Console
    1. Utility Panel
    2. System Settings
    3. Device Groups
    4. Device Filter
    5. Device Tags
  • Enrollment
    1. How to enroll a device to SureMDM
    2. Utilizing StageNow to enroll a Zebra device
  • User Management
  • Jobs
  • SureLock
  • SureFox
  • SureVideo
  • Profiles
  • Remote Control
  • Reports
  • Q&A
Orientace v práci s mobilními zařízeními s Android OS a jejich nastavení
1 den (9:00hod. - 17:00hod.)