Advanced Administration and Troubleshooting for SAP Sybase Adaptive Server Enterprise 15.7 (ASE5)

Databáze, SAP Sybase

Tento kurz posílí vaše schopnosti předcházet potenciálním kritickým situacím a naučí vás optimálně využívat vlastností Adaptive server Enterprise (ASE) pro standardní administrativné operace. V kurzu se naučíte vykonávat kritické administrativní opreace efektivněji a vyzkoušíte si zotavení systému v kritických situacích, které se nedají testovat na provozních systémech. Součástí kurzu je seznámení s některými interními struktůrami datového serveru.

• Dynamic Reconfiguration
  • Using Advanced Installation Techniques
  • Troubleshooting Connectivity Problems
  • Extending Adaptive Server Using Component Integration Services
  • Accessing Remote Servers
  • Accessing Remote Objects
  • Managing Physical Devices
  • Analyzing Object Allocation
  • Managing Table Fragmentation
  • Using DBCC to Check Consistency
  • Improving Performance of Bulk Copy and Create Index
  • Troubleshooting Database Dumps and Loads
  • Recovering From Non-master Device Failures
  • Recovering From Master Device Failures
Absolvování školení Fast Track to ASE, System & Database Administration ASE nebo odpovídající zkušenosti.
5 dní (9:00hod. - 17:00hod.)
Vzdělávací partner:
MIBCON DIMA s.r.o.