Síla myšlenky je neviditelná jako semeno, ze kterého vyroste obrovský strom. Je však příčinou viditelných změn v životě člověka. (L.N.Tolstoj)

Poptávka kurzu

Using the DataWindow Object

SYB6

Naše školicí centrum mimo standardních školení zajišťuje také individuální kurzy na míru. Pokud potřebujete například zrealizovat školení u Vás ve firmě, nebo přizpůsobit na míru obsah a délku standardního školení, pak je pro Vás školení od ICT Pro ideálním řešením. Všechna námi nabízená školení jsme také schopni zajistit v anglickém jazyce.

V případě zájmu o nabídku je možné se obrátit na některý z našich kontaktů, nebo použít níže umístěný poptávkový formulář

Název firmy nebo jméno
kontaktní osoba
Počet posluchačů
Lokalita
Jazyk
Poznámka

Mimo poznámky je vyplnění všech polí povinné. Po úspěšném odeslání formuláře, obdržíte automaticky generovaný potvrzující e-mail.