VMware vSphere 8.x – praktické použití a rozšířená správa ESXi a vCenter (VMW2)

Virtualizace a Cloud, VMware

Kurz seznámí účastníky se systémem VMware vSphere 8.x, vCenter Server a jeho instalací, konfigurací, administrací, obsluhou, zabezpečením, zálohováním a vzdálenou správou. Kurz je určen pro správce sítí a systémů, kteří mají za úkol integrovat a spravovat tento systém.

KDO BY SE MĚL KURZU ZÚČASTNIT?

• Správci sítí a systémů, kteří potřebují získat praktické dovednosti při správě virtuálního prostředí pro malé firmy.

• VMware - základní přehled
    2. Nastavení Storage DRS clusteru
    3. DPM - Distributed Power Management
    4. Vysoká dostupnost pomocí Fault tolerance
    5. vSphere Host Replication (replikace VM mezi pobočkami)
  • Host Profiles
  • Automatizace vSphere infrastruktury pomocí scriptů
    1. PowerCLI
  • Řízení aktualizací
    1. Nastavení a používání vCenter Lifecycle Manager
  • Řešení problémů a zdroje pro VMware vSphere
Znalost administrace Windows serveru nebo OS Linux/Unix.
Doporučený následný kurz:
VMware vSphere - Networking (VMW4)
5 dní (9:00hod. - 17:00hod.)
31 500,00 Kč (38 115,00 Kč včetně 21% DPH)

Univerzita Palackého v Olomouci, Milan K.
VMware vSphere 8.x – praktické použití a rozšířená správa ESXi a vCenter ( VMW2)
"S obsahem i formou realizace kurzu jsem moc spokojený, nemám nějaké zásadnější připomínky a moc za vše děkuji!"
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o., Filip W.
"Kvalitu školení hodnotím na výbornou. Pan lektor má v ESXi/vCenter perfektní přehled a nebyl zaskočen jakoukoliv otázkou. Online výuka byla téměř na stejné úrovni, jako kdyby se účastnil fyzicky."
Infotea s.r.o., Patrik R.
"Kurz bez připomínek, velmi zkušený lektor. Výborné zázemí školícího centra. V kuchyňce chybí snad jen menší lednice plná energy drinků."
Infotea s.r.o., Ladislav P.
"Školení plně uspokojilo mé očekávání, navíc i potěšila kvalita zázemí."
Masarykova univerzita, Marian M.
"Školenie bolo výborné. Lektor má perfektný prehľad v problematike a pozná ten produkt do najmenších detailov."
KOSTAX spol. s r.o., Petr K.
"Školení bylo perfektně připravené. Vše bylo přehledné a srozumitelné. Nejvíce oceňuji hloubku znalostí p. Gavandy a příklady z praxe."
NTT Czech Republic s.r.o., Michael M.
"vyborne pripravene a provedene"
NTT Czech Republic s.r.o., Lorenzo V.
"Very good lecturer, well prepared and very good to teach all the programs "
NTT Czech Republic s.r.o., Jorge J.
"Really interesting course with a very good lecturer, definitely a top professional in VMware field with great communication skills. The topics where also very interesting and relevant although it's too much to cover in 5 days, maybe it would be good to have less topics and practice different scenarios on a deeper level, with higher focus on troubleshooting. In any case, very good course, I really enjoyed it. "
NTT Czech Republic s.r.o., Jiří B.
"Tento kurz vysvetluje virtualizaci jak obecne, tak i velmi do hloubky. Vzhledem k tomu, ze se ve firme DimensionData zabyvam spravou virtualnich serveru, je pro me toto skoleni velmi dulezite. Navic i motivujici pro dalsi smerovani kariery smerem k VM-Ware sprave. Odborne znalosti vyucujiciho jsou na velmi vysoke urovni a umoznuji tak snadne pochopeni probiraneho obsahu. Dekuji za tento kurz Beilner"
NTT Czech Republic s.r.o., Vladimír E.
"Excellent course. The trainer was 100% professional, the labs were prepared well, there was plenty of space to do labs and ask questions. I would appreciate some DIY labs to practise work on my own to achieve certain goal but even so, this course was great helped me to understand how VMware infrastructure works. "
KonekTel,a.s., Willi G.
"Zajímavé a přínosné."
NTT Czech Republic s.r.o., Pavel M.
"super kurz, hodne praxe, pouzitelnost v praxi, moc se mibilo, lector mel pekny a srozumitelny projev,"
CZECH-CONT s.r.o., Jan Š.
"Kurz byl pro mě velmi přínosný, lektor super vybavený znalostmi, zázemí perfektní. Doufám, že v brzké době ICTPRO opět navštívím."
Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje, Jaroslav P.
"Kurz pro mě byl velice užitečný a nemám co bych vytknul. Díky. JP"
Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje, Vladimír J.
"Získal jsem spoustu přínosných informací. Kurzu nemám co vytknout."
S&T CZ s.r.o., Jan S.
"Kurz byl pro mne přínosem a nemám co bych vytkl."