Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím… Je lepší položit otázku a vypadat hloupě pět minut, než se vůbec nezeptat a být hloupý celý život. (Konfucius)

Proč právě my

1. STABILITA A ZKUŠENOSTI SPOLEČNOSTI NA TRHU VZDĚLÁVÁNÍ ICT

Společnost ICT Pro je na trhu od roku 1992. Organizaci a realizaci ICT služeb a školení zajišťují profesionálové s mnohaletou praxí a zkušenostmi v tomto oboru. Náš tým během své existence zajistil a vyškolil stovky kurzů pro více než 10 000 posluchačů z mnoha desítek firem.

2. KOMPLEXNÍ NABÍDKA SLUŽEB – ŠIROKÉ PORTFOLIO SLUŽEB ICT

Nosným oborem ICT Pro je konzultační a školicí činnost. Nabízíme počítačové kurzy pro uživatele, programátory, grafiky, správce sítí a systémů a to až po top ICT experty. Jedná se asi o 500 druhů školení Microsoft, IBM, HP, Cisco, VMware, Oracle, Citrix, Check Point, Sun, Novell, SAP, Avaya, 3COM, Nortel a dále pak Linux / Unix, Internetworking, bezpečnost IT, komunikační a VoIP technologie, ITIL, Prince, normy ISO, grafika a DTP.
ICT Pro také nabízí IT podporu, outsourcing a správu sítí různých platforem a operačních systémů, dále pak tvorbu rozsáhlých webových projektů a rovněž služby v oblasti vývoje náročných SW aplikací a v neposlední řadě i v oblasti HW a správy síťových prvků.

3. KVALITNÍ LEKTORSKÝ TÝM – CERTIFIKACE A KREDITY

Pro zajištění ICT služeb využíváme kvalitních profesionálů s bohatými zkušenostmi z každodenní praxe se správou rozsáhlých sítí a systémů, s vývojem náročných webových a desktopových aplikací a rovněž osvědčených z mnoha realizovaných ICT školení.
Tito naši špičkoví odborníci jsou navíc držiteli řady certifikací a technických titulů klíčových IT firem a svými zkušenostmi, hloubkou svojí erudice i šíří svého odborného záběru tak garantují nejen kvalitu a intenzitu poskytovaných služeb a školení, ale i patřičný nadhled a efektivní řešení ICT problémů v širokých souvislostech.

 • BlueCoat (BlueCoat System Engineer)
 • Cisco (Cisco CCNA, CCDA , Cisco Network Management Specialist, CCNP , CCSP, Advanced R&S Solutions specialist, CCIE; Cisco Certified Voice Professional: CCVP…)
 • Citrix (CCAA, CCEE, CCI)
 • HP (HP Certified System Administrator, HP Certified Advanced System Administrator)
 • Check Point (CCSA, CCSE)
 • IBM (IBM Certified Specialist, IBM Certified Instructor, IBM Cognos 8 BI Technical Specialist)
 • Juniper (JNCIA, JNCIS)
 • Linux (RHCA, RHCE, LPI)
 • Microsoft (MCSA, MCDBA, MCDST, MCITP, MCSE, MCT, MCA, MVP)
 • Oracle (Oracle DBA Certified Professional, OCA, OCE)
 • Radware (Radware System Engineer)
 • SAP (Certified SAP consultants)
 • VMware (VCP, VMware vExpert)

4. FLEXIBILITA, PÉČE O ZÁKAZNÍKY, ZÁRUKA ZÍSKANÝCH ZNALOSTÍ

Termíny kurzů jsou vzájemně dohodnuty dle vašich potřeb a našich možností.
Jsme připraveni i v běžných kurzech komunikovat o výběru témat, přizpůsobovat tempo výuky vstupním znalostem vašich pracovníků a pořádat pro Vás high-end workshopy na vybraná témata za výhodné ceny. V případě potřeby nebo zájmu našich klientů jsme připraveni naše kurzy realizovat v anglickém jazyce.
Každému účastníkovi kurzu je k dispozici občerstvení po celou dobu školení. U standardních kurzů navíc včetně obědu v nedaleké restauraci přímo u nás v budově a to vše v ceně kurzu. Příjemná atmosféra a pohodlí jsou samozřejmostí na všech našich školeních. Na požádání zabezpečíme účastníkům kurzů i rezervaci ubytování. Na školeních často naši klienti získávají navíc zajímavé kontakty na odborníky, se kterými následně spolupracují i nad rámec vlastních školení.
Záruka získaných znalostí umožňuje všem účastníkům našich kurzů bezplatně si zopakovat již absolvovaný kurz.

5. DOPRAVNÍ DOSAŽITELNOST, MODERNÍ PROSTORY

Prostory školicího centra ICT Pro s.r.o. jsou umístěny v nové budově firmy COMGUARD Brně Žabovřeskách s vynikající dostupností jak z hlediska individuální automobilové dopravy, tak i MHD. V bezprostřední blízkosti budovy je rovněž možné bez problémů zaparkovat.
ICT Pro disponuje moderní počítačovou a projekční technikou, stejně jako kvalitním zázemím pro účastníky přednášek či školení. K dispozici je Vám několik moderně vybavených klimatizovaných učeben pro nejméně 12-16 studentů s kvalitním vybavením.
Součástí našeho vybavení je i mobilní učebna, se kterou jsme schopni zajistit kompletní počítačovou výuku i „v terénu“. Terénem se v tomto případě myslí např. výukové či zasedací prostory klienta, příp. pronajaté přednáškové síně či jiná relaxační zařízení.
Všechny počítače v učebnách jsou připojeny do sítě Internet. Rovněž je možné připojit vlastní notebook k Internetu pomocí bezdrátové sítě ICT Pro v kterékoliv z našich učeben.
Pro maximální pohodlí našich posluchačů jsou učebny klimatizovány.