Síla myšlenky je neviditelná jako semeno, ze kterého vyroste obrovský strom. Je však příčinou viditelných změn v životě člověka. (L.N.Tolstoj)

Linux Professional Institute

Linux Professional Institute (LPI) je přední světová organizace v udělování certifikací pro odborníky v oblasti Linuxu, která poskytuje komplexní, distribučně nezávislé a vysoce kvalitní certifikace. Ty poté představují cennou průpravu zvyšující atraktivitu pro zaměstnavatele v dnešním konkurenčně tržním prostředí.

Mezi tyto certifikace patří:

• LPIC-1 Junior Level Linux Certification
  • LPIC-2 Advanced Level Linux Certification
  • LPIC-3 Senior Level Linux Certification

ICT Pro jako v současnosti jediný LPI Approved Training Partner (LPI-ATP) v České Republice nabízí kurzy a školení určené k osvojení znalostí potřebných pro získání těchto certifikací. Ucelený seznam těchto kurzů naleznete v naší nabídce kurzů a školení Linux .