Úvod do programování (PRG)

Programování

Kurz je určen pro zájemce o programování, kteří nemají zkušenost s žádným programovacím jazykem a chtějí se naučit základy algoritmizace a získat přípravu pro zvládnutí jednotlivých programovacích jazyků.

Z důvodu dlouhodobě nízké poptávky po tomto školení nejsou v současné době vypisovány termíny pro veřejnost. Je však možné zrealizovat školení jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.
Pokud si chcete osvojit základy v oblasti programování, doporučujeme využít některý z našich kurzů zaměřených přímo na některý z programovacích jazyků, například Python - základy programování (PYTH1).

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vstupů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob. Níže uvedená cena je orientační cena za osobu v případě školení pro skupinu 4 účastníků.

• Úvod, historie programování a programovacích jazyků
  • Pojem algoritmus, algoritmizace, vývojové diagramy a neformální jazyky pro popis algoritmu
  • Seznámení s nejpoužívanějšími programovacími jazyky, zejména Java a podobně
  • Datové typy, operátory, řídící příkazy
  • Pole a řetězce, jejich zpracování
  • Vstupní a výstupní operace
Základní znalost obsluhy PC.
8 900,00 Kč (10 769,00 Kč včetně 21% DPH)

Lenka Plšková, Lenka P.
Úvod do programování  ( PRG)
"Vyborny kurz i organizace, dekuji. "
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o., Petr B.
Úvod do programování  ( PRG)
"lektor dokaze zaujmout a vysvetlit danou problematiku, naprosta spokojenost"
KALIX s.r.o., Jiří B.
Úvod do programování  ( PRG)
"Děkuji za předané informace s jejichž úrovní jsem byl velmi spokojen."