Mobile Device Management - SOTI MobiControl (SOTI)

Specializovaná školení, Mobile Device Management

SOTI MobiControl® je předním nástrojem pro správu mobilních zařízení - mobile device management (MDM). V rámci školení se seznámíte s architekturou systému, jeho instalací a správou (přidávání zařízení do správy, tvorba a distribuce balíčků, Remote Control, reporting, zabezpečení, ..).
Součástí kurzu budou také praktická cvičení obsahující kompletní oživení nové instalace SOTI MobiControl včetně mobilních zařízení Zebra a Honeywell s Android OS, případně s Windows, a praktické ukázky veškeré probírané problematiky.

Tento kurz nabízíme pouze jako uzavřené privátní školení. Obsah, délka a termíny kurzů budou vytvořeny podle vašich specifických potřeb. Specifičnost tohoto školení a nízký zájem jednotlivců neumožňuje pro tento kurz vypisovat veřejné termíny.

Cenovou nabídku vám rádi připravíme na základě vašich požadavků a cílů zaslaných e-mailem nebo zadaných prostřednictvím poptávkového formuláře. Cena privátního školení vychází z náročnosti požadované obsahové náplně školení, časového rozsahu a celkového počtu přihlášených osob.

• Introduction to SOTI & MobiControl
  • Architecture and Pre-Requisites
  • Installation & Activation of MobiControl
  • Deployment Server
  • MobiControl Administrative Utility
  • Device Enrollment, Zebra StageNow & Honeywell Enterprise Provisioner Integration
  • Asset Management
  • Location Based Services
  • Content Library
  • Remote Control Settings
  • Telecom Expense Manager
  • File Synchronization
  • Application Policy
  • Advanced Settings
  • Profiles / Configurations
  • SOTI Hub and SOTI Surf
  • Packages & MobiControl Package Studio
  • Alerts
  • User Management
  • Reporting
  • Scripting
  • Q&A

Continental Matador Truck Tires s.r.o, Martin G.
Mobile Device Management - SOTI MobiControl ( SOTI)
"Velmi dobre. Odporucam"