DB2 UDB programování (DB22)

Databáze, IBM DB2

Kurz je určen pro vývojáře DB2, kteří budou vytvářet databáze s použitím jazyka SQL. Účastníci se naučí vytvářet různé typy dotazů, používat funkce transakce, zamykání, pohledy, spouštěče apod.

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

• Úvod do DB2 UDB
  • SQL – základy jazyka
  • SQL – rozšíření jazyka
  • Zámky
  • Embedded SQL
  • Optimalizace výkonu
  • Další přístupy k databázi - CLI/ODBC, ADO a OLE DB, ADO.Net
  • Srovnání embedded SQL a dalších přístupů
Základy práce s OS Windows.
DB2 UDB administrace (DB21)