ICT Home

ICT Pro – Počítačová školení, kurzy a workshopy

Společnost ICT Pro zajišťuje komplexní služby v oblasti vzdělávání. Jak už sám název společnosti napovídá, ICT Pro se dlouhodobě specializuje na školení v oblasti informačních a komunikačních technologií. V rámci ucelenosti nabídky vzdělávacích služeb jsme naši nabídku rozšířili o kurzy projektového a procesního řízení a kurzy měkkých dovedností (Soft skills)

Komplexní nabídka školení, kurzy a workshopy na míru

Kromě standardních školení pro jednotlivce jsou naší specializací zákaznické kurzy na míru, které koncipujeme podle požadavků našich klientů, přesně na základě potřeb a vstupních znalostí jejich zaměstnanců. Tato školení na míru pak mohou být v případě požadavku prováděna v prostorách zakázníka a volitelně také v anglickém jazyce.

Školení od ICT Pro jsou zárukou kvality

Profesionální tým firmy tvoří špičkoví odborníci z různých ICT odvětví, kteří svými znalostmi a zkušenostmi pokrývají široké portfolio produktů Microsoft, VMware, IBM, Cisco, Oracle, Juniper, Adobe, Citrix; dále pak jsou to technologie na bázi Unix / Linux, IT komunikace a VoIP a v neposlední řadě i produkty v oblasti DTP a CAD.