Blender - úvod do 3D (BLR)

Grafika, 3D Grafika

Kurz je vhodný pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit s tvorbou 3D modelů ve volně dostupném programu Blender. Kurz pokrývá základní funkce a nástroje programu a umožňuje studentům vytvořit jednoduchý model a animaci.

TOTO ŠKOLENÍ VÁM POMŮŽE:

• Seznámit se se základními nástroji a funkcemi programu
  • Používat nástroje pro tvorbu geometrie, textur a osvětlení scény, animace a renderování
  • Vytvořit své první jednoduché 3D modely a animace a postupně se seznamovat s různými pokročilejšími metodami tvorby 3D modelů

KDO BY SE MĚL KURZU ZÚČASTNIT?

• Začínající uživatelé, kteří se chtějí naučit základy tvorby 3D modelů a animací

• Úvod do světa 3D
    1. Možnosti exportu a importu
    2. Formáty výstupu
    3. Spolupráce s dalšími programy
Pro hladký průběh kurz jsou potřebné základní znalosti práce s počítačem (Windows, MacOS, Linux). Základní orientace v počítačové grafice je velkou výhodou, ne však nutností. Kurz je veden na platformě Windows. Blender však můžete mít i na MacOS nebo Linux a tak znalost práce s Windows není pro absolvování nutností.
9 800,00 Kč (11 858,00 Kč včetně 21% DPH)

Attila Zinčak, Attila Z.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Bylo skvělé, že lektor dbal na naše individuální potřeby - i díky tomu, že nás bylo na kurzu málo (5 lidí). Mám pocit, že jsem získal velké penzum znalostí do začátku. Lektor byl naprosto úžasný; vše vysvětlil. A co nevěděl, si hned do druhého dne zjistil (což je normální, nelze vědět všechno - navíc nevěděl jen odpovědi na vlastně velice složité otázky týkající se funkcí blenderu). Taktéž velmi oceňuji přítomnost snacků v kuchyňce a možnost kávy zdarma. Kurz byl velice intenzivní a přínosný. Obrovská pochvala lektorovi!"
Albi Česká republika a.s., Ján N.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Školenie bolo veľmi príjemné, nemám sa na čo sťažovať. Drobná myš či bugy programu sú maličkosti oproti komfortnému prostrediu, príjemnej atmosféry a zaujímavom obsahu kurzu. A naviac pamlsky v kuchyni! Potlesk a chvála, najlepší kurz v mojom krátkom živote."
Středisko volného času Domeček Valašské , David H.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Profesionální přístup, okamžitá pomoc s problémy"
Střední technická a ekonomická škola, Olomoucká, příspěvková organizace, Irena Š.
"Vše moc SUPER"
Česká zemědělská univerzita v Praze, Josef P.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Skoleni se mi velmi libilo. Ackoliv nastroj ve finalne asi nebude v mem zivote hrat vyznamnou roli, je vyborne, ze jsem se s nim mohl seznamit. Vyucujici byl velmi empaticky a vse bylo perfektne pripraveno. Dekuji Josef P. "
Česká zemědělská univerzita v Praze, Jiří B.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Školení pro mě bylo snadno pochopitelné a splnilo přesně to, co jsem od něj očekával. Velmi kvituji odborné znalosti a zkušenosti lektora a praktické příklady, které se v průběhu zpracovávaly."
Česká zemědělská univerzita v Praze, Jakub K.
Blender - úvod do 3D ( BLR)
"Nejlepší by bylo, kdyby byly dva dny školení a pak ten poslední den další týden. Aby člověk měl čas se na to podívat zkusit si atd. Protože i když je lektor ochotný, tak člověk nemá dotazy když si to sám podrobněji nezkusí. Pro někoho kdo to má poprvé, tak mít kurz nahraný a přístupný alespoň třeba měsíc, by bylo fajn."