Adobe After Effects – seznámení s profesionální tvorbou animací a videa (AAE1)

Grafika, Adobe

Adobe After Effects je profesionální program na úpravu videí, fotek, vytváření animací, střih, ozvučení a aplikaci prakticky všech vizuálních efektů. Tato aplikace podporuje většinu používaných formátů a patří mezi světovou špičku svého druhu. Proto je i hojně používána ve filmovém průmyslu. Kurz seznámí účastníky s tvorbou a editací digitálního videa v prostředí aplikace Adobe After Effects na vysoce profesionální úrovni. Ke školení je potřeba mít vlastní počítač s příslušným software.

Toto téma je možné zrealizovat pouze jako privátní, a to nejen formou uzavřeného firemního kurzu, ale také jako individuální konzultaci pro jednotlivce.

• Úvod do pohyblivé (motion) grafiky
    1. Obecně o motion programech
    2. Obecně o problematice motion grafiky v After Effects
    3. Obecně o animaci objektů
    4. Trendy (kde se inspirovat)
    5. Zdroje (kde hledat bezplatné obrázky, zvuky, hudbu, animace, hotové AE projekty)
  • Seznámení s prostředím After Effects
    2. Tipy a triky z praxe televizního animátora
    3. Diskuze, dotazy, sdílení zkušeností
Doporučený následný kurz:
Adobe After Effects – pokročilé techniky (AAE2)

MEDIA AGE s.r.o., Ondřej K.
Adobe After Effects – seznámení s profesionální tvorbou animací a videa  ( AAE1)
"Michal skvěle přizpůsobil obsah školení pro více lidí na různých úrovních dovedností. Skvěle si držel time managment a stihli jsme tak probrat všechny okruhy, o které jsme projevili zájem. Vřele doporučuji a děkuji!"
MEDIA AGE s.r.o., Ludmila D.
"Absolvovala jsem školení pro začátečníky v Adobe Ae. Jsem nadmíru spokojená s obsahem infomací, vedením a trpělivostí lektora. Vše bylo srozumitelně vysvětleno a především prakticky ukázáno na konkrétních případech. Moc děkuji a doporučuji."
MEDIA AGE s.r.o., Martin K.
"Vysoce profesionální vedení kurzu a odborné znalosti lektora. Užitečná praktická cvičení a připravenost na rozdílnou úroveň žáků. Hodnotím pozitivně a jsem spokojen s nabytými informacemi. Díky mockrát."
VMLY&R s.r.o., Aleš F.
"Dobrý odhad rozsahu dosavadních dovedností. Relevantní cvičné projekty s postupy použitelnými v praxi. Celkově dobrý dojem."
VMLY&R s.r.o., Zuzana M.
"Školenie bolo skvelé, iba by som uvítala viac času na precvičenie jednotlivých funkcií, ale to by si vyžadovalo samozrejme viac dni :) Prípadne by možno pomohol záznam obrazovky, aby sme sa mohli spätne k nejakým veciam vrátiť a zopakovať ich doma. Inak veľmi užitočné info. ďakujem"