ADO.NET Entity Framework - Code First (ENTF)

Microsoft, Programování

Tento kurz je určen pro zkušené vývojáře ve Visual Studiu a ADO.NET, kteří se chtějí naučit moderním a efektivním způsobům obsluhy databázové vrstvy.

Pro toto školení vzhledem k jeho specifičnosti v současné době nejsou vypisovány veřejné termíny. Primárně tento kurz realizujeme jako uzavřené firemní školení. V případě privátního kurzu na míru je níže uvedená osnova pouze inspirací. Finální obsah vzdělávání, jeho délka i termíny budou přizpůsobeny konkrétním potřebám a cílům účastníků.

Níže uvedená orientační cena na osobu je kalkulována v případě privátního školení pro 3-4 účastníky, a to při zachování standardní délky školení.

• Seznámení s Entity Data Model
  • Dotazování v Entity Data Models
  • LINQ to Entities
  • Entity SQL
  • Insert, Update, Delete v Entity Data Models
  • Vazba rodič-potomci Entity Data Models
  • Uložené procedury v Entity Data Models
  • Data Binding Windows Forms, WPF, ASP.NET
  • Uživatelské přizpůsobení Entit v Entity Data Models
  • Úprava Datového Modelu v Entity Data Models
  • Object Services
  • WCF Services v Entity Data Models
  • POCO Entities
  • Transakce, výkon, výjimky, konkurence a další ...
  • Seznámení s Code First
  • Konfigurace Property Attributes v Code First
  • Konfigurace relací a mapování databáze v Code First

Česká správa sociálního zabezpečení, Jindřiška K.
ADO.NET Entity Framework - Code First ( ENTF)
"kurs byl výborný, děkuji"
Continental Barum s.r.o., Štefan Š.
ADO.NET Entity Framework - Code First ( ENTF)
"Chtěl bych poděkovat panu lektorovi za to, že dokázal připravit a realizovat školení pro absolutní začátečníky v tématice, kurz zřejmě není určen pro lidi bez prakticky jakýchkoliv znalostí školených technologií. Školení bylo skvělé obsahem i formou, překonalo mé očekávání."
Continental Barum s.r.o., Pavel Z.
ADO.NET Entity Framework - Code First ( ENTF)
"Školení přesně splnilo moje očekávání. Mělo spád bez hluchých míst. Lektor dokonal přizpůsobil tempo našim dosavadním znalostem."
Continental Barum s.r.o., Ján G.
ADO.NET Entity Framework - Code First ( ENTF)
"Líbilo se mi, že se lektor přizpůsobil naší znalosti .NET a upravil tak školení našim potřebám + zaměřil se na to, co bychom měli v praxi asi řešit nejvíc v souvislosti se stylem, jak používáme naši aplikaci."
Bravida Säkerhet Aktiebolag, organizačná zložka, Ján P.
ADO.NET Entity Framework - Code First ( ENTF)
"Skolenie splnilo všetky moje očakávania."
Bravida Säkerhet Aktiebolag, organizačná zložka, Michal D.
ADO.NET Entity Framework - Code First ( ENTF)
"Skolenie bolo formou diskusie a riesenia problemov, ktore sa realne v praxi vyskytuju. Velmi ocenujeme tento pristup :) Skolenie na 110% naplnilo nase ocakavania"