Spring pro pokročilé (SPR2)

Programování, Java, Spring

Od konfigurace po zabezpečení, od webových aplikací po Big Data - ať už vaše aplikace potřebuje jakoukoli infrastrukturu, existuje modul Spring, který vám ji pomůže vytvořit. Začněte v malém a používejte jen to, co potřebujete - Spring je modulární už od svého návrhu.

Pokročilé kurzy Springu tvoříme vždy na míru danému zákaznikovi. Sami si můžete nadefinovat, které moduly Spring ekosystému v projektech používáte, nebo plánujete používat. Případně je možné v rámci vstupní konzultace s některým z našich lektorů nadefinovat technologie vhodné pro vámi plánovanou aplikaci. Na základě těchto požadavků vytvoříme vzdělávací program na míru.

Znalosti na úrovního základního školení Spring.
Spring Framework - základní kurz (SPR1)

HARTMANN - RICO a.s., Tomáš K.
Spring pro pokročilé ( SPR2)
"Opět školiten nezklamal. Kurz byl výborný a upravený pro potřeby našeho týmu. Školitel má velké zkušenosti, které velmi dobře umí předat. "
HARTMANN - RICO a.s., Michal Č.
Spring pro pokročilé ( SPR2)
"Skoleni bylo velice intenzivni a budu potrebovat tak mesic na to to vstrebat :D :D "
HARTMANN - RICO a.s., Radek Č.
Spring pro pokročilé ( SPR2)
"Spokojenost, dotazy kvalitně zodpovězeny"
SCG Czech Design Center, s.r.o., Karel W.
Spring pro pokročilé ( SPR2)
"Kurz mi poskytl relativne uceleny vhled do Springu se spoustou best practices rad a praktickych informaci. Lektor se prizpusoboval nasim pozadavkum a byl schopny improvizovat atd.. Myslim, ze kdyby to trvalo o dalsi tri dny dele, porad by jsme dostavali zajimave informace."
SCG Czech Design Center, s.r.o., Pavel K.
Spring pro pokročilé ( SPR2)
"- super - kurz jsme si prizpusobili na zaklade OnSite konani coz bylo uplne idealni; komunikace s lektorem a prizpusobeni bez problemu :)"
Home Credit International a.s., Martin P.
Spring pro pokročilé ( SPR2)
"Velmi se me to libilo. Lektor byl velmi dobre pripraven a pohotove odpovidal na nase dotazy."