VMware vSphere: Advanced Administration Workshop [V8] (VCP7)

Virtualizace a Cloud, VMware

Tento pětidenní kurz poskytuje praktické školení, které studenty vybaví řadou dovedností: od provádění běžných administrativních úloh VMware vSphere® 8 až po složité operace a konfigurace vSphere. Prostřednictvím laboratorních aktivit se studenti ponoří do reálných situací, kterým čelí fiktivní společnost VMBeans. Tyto situace studenty seznamují s reálnými scénáři, kterým čelí společnosti budující a rozšiřující svou virtuální infrastrukturu.

Tento kurz využívá laboratorní cvičení založená na scénářích a neposkytuje řízené pokyny krok za krokem. Pro dokončení laboratorních cvičení založených na scénáři je nutné analyzovat zadání, provést rešerši a odvodit požadované řešení. K dispozici jsou odkazy a doporučená dokumentace.

Přibližně 90 % výuky je zaměřeno na aplikace a vyučuje se prostřednictvím laboratoří. Kurz plně odpovídá cílům zkoušky Vmware Certified Advanced Professional - Data Center Virtualization Deploy.

• Enable cluster features and configure vSphere storage and networking
  • Use host profiles to automate host configurations
  • Use Cluster Quickstart to create a VMware vSAN™ enabled cluster
  • Configure the VMware vCenter Server® identity provider
  • Troubleshoot host connectivity and storage connectivity
  • Perform lifecycle operations on vSphere components
  • Implement security hardening guidelines to vSphere and virtual machines
Completion of VMware vSphere: Optimize and Scale [V7] course.
VMware Certified Professional – Data Center Virtualization (VCP-DCV) certification.
System administration experience on Microsoft Windows or Linux operating systems.
5 dní (9:00hod. - 17:00hod.)
54 000,00 Kč (65 340,00 Kč včetně 21% DPH)
Vzdělávací partner:
TD SYNNEX AS Czech